Kontakt havnen 

Tlf. 9749 7044                                                        E-mail: Thorsmindehavn@thorsmindehavn.dk

Thorsminde Havn
Vesterhavsgade 1a, Thorsminde
DK-6990 Ulfborg

CVR nr. 34072205

 

Sandpumper S/P Tønne

Skipper: Per Nielsen                                           Mobil. 2232 6847                                                         E-mail: Per@thorsmindehavn.dk

Styrmand: Kasper Jensen
Mobil. 4084 0799                                                       E-mail: Kasper@thorsmindehavn.dk

Skibsassistent: Preben Andersen
Mobil. 4025 5461                                                         E-mail: Preben@thorsmindehavn.dk

 

Havnechef: Lisette Sønderby

Mobil. 2279 0032

Teknisk ansvarlig: Søren Moesgaard                 Mobil. 4268 4914                                                          E-mail: Soren@thorsmindehavn.dk

Servicemedarbejder: Karin Jensen

Mobil. 5132 5181                                                            E-mail: Karin@thorsmindehavn.dk 

Havnens bestyrelse

Formand: Poul Willadsen
Næstformand: Alex Würtz
Johnny Poulsen
Søren Olesen
Karsten Filsø

Målestation Thorsminde havn
Vejrdata

Dedicated
To your wind-project

Kontakt

Thorsminde Borgerforening
Tlf. +45 2890 1597

Thorsminde Havn
Vesterhavsgade 1a, Thorsminde
6990 Ulfborg
Tlf. +45 9749 7044

Velkommen til Thorsminde

På tangen, hvor det barske Vesterhav møder den rolige Nissum Fjord, finder du Thorsminde. Her er oplevelser til alle, som søger unikke oplevelser, og masser af frisk luft.
DanishEnglishGerman