Kontakt Thorsminde havn Tlf. +45 9749 7044

Havne kontoret

Havnedirektør: Lisette Sønderby
Mobil. +45 2279 0032
E-mail: Lisette@thorsmindehavn.dk

Teknisk ansvarlig: Søren Moesgaard
Mobil. +45 4268 4914
E-mail: Soren@thorsmindehavn.dk

Servicemedarbejder: Karin Jensen
Mobil. +45 5132 5181
E-mail: Karin@thorsmindehavn.dk

Thorsminde Havn

Vesterhavsgade 1a, Thorsminde
DK-6990 Ulfborg
Tlf. +45 9749 7044
Email: thorsmindehavn@thorsmindehavn.dk
CVR nr. 34072205

Sandpumper S/P Tønne

Skipper: Per Nielsen                                      
Mobil. +45 2232 6847
E-mail: Per@thorsmindehavn.dk

Styrmand: Kasper Jensen
Mobil. +45 4084 0799
E-mail: Kasper@thorsmindehavn.dk

Skibsassistent: Preben Andersen
Mobil. +45 4025 5461
E-mail: Preben@thorsmindehavn.dk

Havnens bestyrelse

Formand: Poul Willadsen
Næstformand: Alex Würtz
Johnny Poulsen
Søren Olesen
Karsten Filsø

Kontakt havnen

12 + 13 =

Målestation Thorsminde havn
Vejrdata

Dedicated
To your wind-project

Kontakt

Thorsminde Fællesforening

Tlf. +45 24 25 23 48

Thorsminde Havn

Tlf. +45 97 49 70 44

Vesterhavsgade 1a, Thorsminde

6990 Ulfborg

Velkommen til Thorsminde

På tangen, hvor det barske Vesterhav møder den rolige Nissum Fjord, finder du Thorsminde. Her er oplevelser til alle, som søger unikke oplevelser, og masser af frisk luft.